Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Adayı Çelik, Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

GÜNCEL
Başkan Adayı Çelik, Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

Kadın Girişimcilerin Sayısı Artmalı

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Meclis Üyesi Adayları Adem Kümbet ve Adem Kıyak, SAKİKAD Başkanı Nagihan Aygün ve dernek üyelerinin katıldığı programda konuşan Başkan Adayı Çelik, "İşletmelerini daha güçlü kılmaları, sayılarının da artması adına iş kadınlarına öncülük ve rehberlik eden bir sivil toplum kuruluşu olan SAKİKAD'ın çalışmalarını çok başarılı buluyorum" dedi.

Kadınlarımızın Gücüne İnanıyor ve Destekliyoruz

Kadın girişimcilerin sayılarının daha da artması gerektiğine vurgu yapan Başkan Adayı Çelik, "Cesaretlerini ticari zekâ ile birleştirerek hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen kadınlarımızı hem ilçemiz Serdivan'a hem şehrimize hem de ülke ekonomimize katma değer sağladıkları için tebrik ediyor ve her daim destekçileri olacağımızın bilinmesini istiyorum" diye konuştu.

Aygün, “Amacımız Kadınlara Rol Model Olmak”

Toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren SAKİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nagihan Aygün ise "Girişimci ruha sahip çağdaş, mesleklerinde uzman ve nitelikli üyelerden oluşan bir derneğiz. Amacımız kadın girişimcilere destek eğitimleri vermek, onlara mentorluk yapmak ve rol model olmaktır. Sayın Osman Çelik'in ve değerli üyelerin de nazik davetinden onur duyduk. Kendileri ile projelerimiz hakkında istişarede bulunduk. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 8 =