Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bakkallardan Karakullukçuya ziyaret

Sakarya Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yönetim ve denetim kurulu üyeleri, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya yeniden seçilmesi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

GÜNCEL
Bakkallardan Karakullukçuya ziyaret

Başkan Karakullukçu’yu tebrik eden Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Odamız üyesi esnafların faaliyet gösterdiği Arifiye ilçemizde yeniden seçilerek görevine başlayan başkanımız İsmail Karakullukçu’yı tebrik ediyor görevinde başarılar diliyoruz.  İsmail başkanımıza misafirperverliği ve her zamanki güler yüzlülüğü için teşekkür ediyoruz. Arifiye’de esnafımız adına yapılacak her güzel çalışmaya tam destek vermeye devam edeceğiz.” Dedi. 
Bakkallar Odası yönetimine ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da, esnafları dinlemeye ve birliktelikle ilçede hizmet etmeyi sürdüreceklerini söyledi. Ziyaretin sonunda Oda Başkan Akdardağan, Belediye Başkanı Karakullukçu’ya  özel hat işlemeli tablo hediye etti. Bakkallar Odası yönetimi ziyarette yer alan Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü’ye de görevinde başarı temennisinde bulundu. 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 2 =