Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bakkallardan esnaf dostu başkana tebrik

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan yönetim ve denetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Bakkallardan esnaf dostu başkana tebrik

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a görevinde başarılar dileyen Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Serdivan’da yaptığı hizmetlerin yanı sıra esnaf dostu olan başkanımız Yusuf Alemdar’ı tebrik ediyor görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Birlikteliğe ve istişareye oldukça önem veren değerli başkanımız şehrimize tecrübesiyle çok katkı sağlayacaktır. Esnaf dostu olan başkanımıza desteği, ilgisi ve güler yüzü için tekrar teşekkür ediyoruz.  Büyükşehir Belediyemizin ve başkanımızın esnafımıza yönelik yapacağı her çalışmada destek vermeye hazırız. Hem oda yönetimi olarak, hem de esnaflar olarak başkanımızla birlikte şehrimiz için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle başkanımıza görevinde muvaffakiyetler diliyoruz.” Dedi.
Bakkal esnaflarına ziyaretleri için teşekkür eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, esnaflarla istişareyi sürdürerek yeni dönemde birliktelikle hizmet etmek istediklerini vurguladı. Ziyaretin sonunda Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a özel işlemeli tablo hediye etti. 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 7 =