Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bakkal amca bayrama hazır

GÜNCEL
Bakkal amca bayrama hazır

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, bayram sevincinin yaşandığı bu günlerde esnafın hazırlıkların tamamladığını belirterek, vatandaşı bakkala davet etti.
Başkan Akdardağan, “Acısıyla, tatlısıyla, heyecanıyla, paylaşmasıyla, bereketiyle, duasıyla bir Ramazanı daha geride bırakmanın hüznünü esnaf olarak yaşıyoruz. Esnafımız Ramazan ayı sebebiyle bir nebzede olsa nefes alabilmiştir. Esnafımızı önemseyin, sahip çıkan ve alış verişini bakkalından yapan Sakaryalılara bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Bayrama sayılı günler esnafın hazırlıklarını tamamladığını söyleyen Başkan Akdardağan, “Önümüzdeki günlerde kutlayacağımız Ramazan Bayramının tüm İslam alemine barış, huzur ve esenlik getirmesini temenni ederim. Bayram hazırlığı tamamlayan esnafımızda heyecan içerisinde beklemektedir. Buradan değerli Sakaryalılara diyoruz ki, bayram alış verişinizi lütfen bakkalınızdan yapın. Tüm bakkallarımız kaliteli ve her keseye göre ürün satmaktadır” dedi.
Akdardağan, “Tüm bakkallarımız hem ürünü çeşidi, hem de ekonomik acıdan siz değerli vatandaşlarımıza hizmet sunmak için hazır beklemektedir. Bizde bu bayram bakkal amca hazır, seni bekliyor diyoruz. Bakkalımızdan yapacağınız her bir alış veriş, hem esnafa katkı için önemli, hemde bakkal gibi simge değerlerimizin yaşatılması açısından anlamlıdır” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 9 =