Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Babaoğlu: Hedefimiz Şampiyonluk

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendekspor’un antrenmanını ziyaret etti.

SPOR
Babaoğlu: Hedefimiz Şampiyonluk

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yeni sezon hazırlıklarına yoğun tempoda devam eden BAL temsilcimiz Hendekspor’un antrenmanını ziyaret ederek, “Misafir olduğumuz bu lige bir bakıp çıkacağız. Çok çalışacağız, sizlere güveniyoruz. Hedefimiz şampiyonluk” dedi.

Tanışma Ve Moral Ziyareti

Kulüp Başkanı Murat Kaya ile birlikte mavi siyahlı temsilcimizin sentetik sahada yaptığı antrenmanı ziyaret eden Başkan Babaoğlu, Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan, teknik ekip ve futbolcularla tek tek görüştü. Tanışma ve destek amaçlı yapılan ziyarette oyunculara başarılar dileyerek kısa bir konuşma yapan Başkan Babaoğlu, “Yeni sezon öncesi yeni bir ekip, yeni bir heyecan ve vizyonla bu şehrin markası Hendekspor’a, Hendek’e hoş geldiniz. Transfer aşamalarında sizleri tanıdım. Burada olmanızdan dolayı çok mutluyum. Her birinizin kalitesi ve tecrübesi ortadadır. Sizlere güveniyoruz, her zaman her daim yanınızdayız” dedi.

“Hepimiz Çok Çalışacağız”

Yapılan transferlerle Hendekspor’un gücüne güç kattığını ifade eden Başkan Babaoğlu, “Kulüp Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, sizler, taraftarımız ve hülasa Hendek kenetlendi. Ortak paydamız Hendeksporolduğuna göre bu sezon daha farklı bir sezon yaşayacağız. Maalesef 3.Ligden Bölgesel Amatör Lige (BAL) dönüş yaptık. Ben inanıyorum ki edinilen tecrübelerle Hendekspormisafir olduğu bu ligde şampiyon olacak. Biz bu lige bir bakıp çıkacağız. Nasipse yeniden profesyonel lig mücadelemize kaldığı yerden devam edeceğiz. Hedefimiz şampiyonluk. Sizlerde hazırlıklarını bu doğrultuda yürütün.Güzel bir hazırlık dönemi geçirmenizi temenni ediyorum. Her birinize kazasız, belasız başarı dolu bir sezon diliyorum” dedi.

Bir Süre İzledi

Babaoğlu’nun teknik ekip ve sporculara yönelik yaptığı konuşmanın ardından Hendekspor antrenmanlarına kaldığı yerden devam etti. Kulüp Başkanı Kaya ile antrenmanı takip eden Başkan Babaoğlu, daha sonra sentetik sahadan ayrıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz