Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Avrupa Üçüncüsü Sporcumuz Barış Soylu İlçemiz Hendek'te Coşkuyla Karşılandı

U-15 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonası'nda üçüncü olan ilçemizin gururu, milli sporcumuz Barış Soylu, düzenlenen törenle coşku ile karşılandı.

SPOR
Avrupa Üçüncüsü Sporcumuz Barış Soylu İlçemiz Hendek'te Coşkuyla Karşılandı

Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'te düzenlenen U-15 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonası'nda üçüncü olan ilçemizin gururu, milli sporcumuz Barış Soylu, bağlı bulunduğu Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü binası önünde düzenlenen törenle coşku ile karşılandı.

Düzenlenen karşılama törenine; AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Onursal Başkanı Ali İnci, Kulüp Başkanı Feyzullah Köstereli, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal, kulübün antrenör ve sporcuları, şampiyon sporcumuzun ailesi ve yakınları, vatandaşlar ve Hendek'li basın mensupları katıldı.

Kulüp sporcularının omuzlarında tören yerine gelen Şampiyon Sporcumuz Barış Soylu'yu, kulübün onursal başkanı Ali İnci ve şuan ki mevcut başkan Feyzullah köstereli karşıladı. İlk olarak açılış konuşmasını Başkan Köstereli yaptı. Köstereli, kulubün geçmiş yıllardan bu zamana kadar olan tarihçesini ve başarılarını sıraladı. Şampiyon Sporcunun yaptığı derecenin kulüp adına yapılan 17. başarı olduğunu dile getiren Köstereli, bu oluşumda en büyük pay sahibi olan kurucu ve onursal başkan Ali İnci'ye teşekkür etti.

Sonrasın da söz alan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Onursal Başkanı Ali İnci şunları söyledi. İnci, Şampiyon Sporcuyu alnından öperek tebrik etti ve beni biliyorsun üçüncülük derecesi kesmez. Ben senden seneye Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu bekliyorum diyerek sporcudan söz aldı. Daha sonra İnci sporcu ve üzerinde büyük bir emeği olan hocası Suat Aydın'ı yarım altın takarak ödüllendirdi.

Kulüp tarafından davetlilere yapılan ikram sonrasında çekilen hatıra fotoğrafları ile birlikte düzenlenen program sona erdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 2 =