Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın 10 Kasım Mesajı

ASKF Başkanı Yaşar Zımba 10 Kasım Mesajı yayımladı.

SPOR
ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın 10 Kasım Mesajı

ASKF Başkanı Yaşar Zımba 10 Kasım Mesajı yayımladı.

Yaşar Zımba yayınladığı mesajda; Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 84. Yıl dönümünde saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır…”  sözünde anlattığı gibi Kadim Milletimizin özgür ve bağımsız yaşayabi leceği Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur.

Askeri deha, ileri görüşlülük ve devlet adamlığı gibi vasıflarıyla yaşadığı dönemin ve bugünün en önemli liderlerinden biri olarak kendisinden sonra gelen liderlere de örnek olarak Dünya da saygın bir yere sahiptir.

Büyük Önder Atatürk’ün üstün yetenekler i, fikir ve düşünceleri dün olduğu gibi bugün de yolumuzu aydınlatmaktadır. Bu yolda bizlere düşen görev; Atatürk’ün Türk Milletine bıraktığı emanetlere sahip çıkıp onları koruyup geliştirmektir.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Vefatının 84. Yıl dönümünde, hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık mücadelesinde gücünü Aziz Milletine olan inancından ve güveninden alan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bu uğurda canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizi, gazilerimizi şükran, minnet ve saygıyla anıyor,  Sakaryalı hemşerilerime saygılar sunuyorum.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 4 =