Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Asfaltta Bekirpaşa Tamam, Sıra Büyükesencede

Asfalt çalışmaları hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Bekirpaşa Mahallemizde asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Ekiplerimiz Büyükesence Mahallemizde asfalt serimine başladı” dedi.

İLÇELER
Asfaltta Bekirpaşa Tamam, Sıra Büyükesencede

Erenler Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Sokak ve caddelerin yenilendiği Erenler’de son olarak Bekirpaşa Mahallesinde kilitli parke ve asfalt çalışması tamamlandı. Ekiplerardından Büyükesence Mahallesinde 26 ve 27. Caddelerde asfalt çalışmasına başladı.

Bekirpaşa

Çalışma hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “İlçemizde cadde ve sokaklarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Bekirpaşa Mahallemizde yoğun olarak vatandaşlarımızın kullandığı yollarımızda bozukluklar vardı. Bir kısmını kilitli parke bir kısmını da asfalt ile baştan sona yeniledik” dedi. 

Büyükesence

Çalışmaların Büyükesence Mahallesinde devam ettiğini ifade eden Başkan Rahmi Şengül, “Büyükesence Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmalarımız kapsamında 26 ve 27No’lu Caddelerimizi asfalt ile baştan sona yeniliyoruz. Çalışmaların Büyükesence Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 9 =