Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Arslan: ‘’ Vatandaşlarımız Serdivan 'ın değişimi için hazır’’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor.

SİYASET
Arslan: ‘’ Vatandaşlarımız Serdivan 'ın değişimi için hazır’’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Arslan,son olarak Sakarya Erzurumlular Derneği’nin düzenlemiş olduğu geceye Belediye Meclis üyesi adayları ile katıldı.

‘’ Kahraman Şehit ve Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum’’

Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yılı sebebiyle  Sakarya Erzurumlular Derneği’nin Kapalı Spor Salonun da tertip ettiği geceye katılım sağlayan Arslan: ‘’ Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Sn. Dursun Murat Ak'ın daveti üzerine Kapalı Spor Salonunda tertip edilen geceye katılım sağladık. Aynı tarihe tekabül eden, İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yıl dönümünde, başta Mehmet Akif Ersoy olmak üzere, istiklal mücadelemizde düşmana geçit vermeyerek, ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıran tüm kahraman şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. İstiklal Marşı'nın ruhu ebediyen yaşasın ve Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın...’’ diye konuştu.

‘’Seçim yaklaştıkça umudumuz artıyor’’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, Bahçelievler Mahallesi site ziyaretinde vatandaş ile bir araya geldi. Arslan’a Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.

Serdivan’ın  yıllar boyunca ihmal edildiğini vurgulayan Cumhuriyet Halk Partisi  (CHP) Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan, 1 Nisan sabahından itibaren hızlı bir şekilde sorunları çözümü için çalışmaya başlayacaklarını belirtti. Deprem ve kentsel dönüşümün birinci öncelikleri olduğuna dikkat çeken Dr. Aydoğan Arslan, ilçenin  bütün  sorunlarını çözmek için de kolları sıvayacaklarını söyledi. Arslan: ‘’Bizi masalarında misafir eden, dinleyen ve zamanlarını bizimle paylaşan hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Seçim yaklaştıkça umudumuz artıyor. Vatandaşlarımız Serdivan 'ın değişimi için hazır’’  dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 2 =