Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Arifiye HEM’de yaz maratonu başlıyor

GÜNCEL
Arifiye HEM’de  yaz maratonu başlıyor

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını başarı ile tamamlayan Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, hız kesmeden, yaz kurslarına başlıyor.
 

“ARİFİYELİLERİN HİZMETİNDEYİZ”
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılını, Arifiye Merkez'de ve Arifiye'nin çeşitli mahallelerinde açtığı kursların sergilerini yaparak tamamlayan Arifiye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, hız kesmeden yaz kurslarına başlıyor. Arifiye Halk eğitim Merkezi Müdürü Abdülvahit Uygar yaptığı açıklamada, “Arifiye'mizde 2014-2015 eğitim öğretim döneminde şu ana dek açtığımız 283 kursta 5 bin 178 kursiyere eğitim verdik. 6 Haziran-30 Haziran 2015 tarihleri arasında devam edecek kayıt dönemi sonrası açacağımız yüzlerce kurs ile Arifiyelilerin hizmetindeyiz” dedi.
 

TEŞEKKÜR ETTİ
Arifiye Halk Eğitim Merkezince düzenlenen pikniğe katılarak, kursiyer öğrencilere çeşitli hediyeler takdim eden Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu da yaptığı açıklamada, "Arifiye'mizde sosyal ve ekonomik hayatı canlandırmak, Arifiyelilerin bilgi ve beceri düzeylerini artırarak, onları donanımlı bireyler haline getirmek için Arifiye Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün ve Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (SAMEK) iş birliği ile çok güzel çalışmalara imza atıyoruz. Arifiye'miz günden güne gelişiyor. Bu da bizlere büyük bir mutluluk veriyor. Burada yeri gelmişken, bu çalışmalarda büyük bir özveri ile çalışan tüm hocalarımıza ve idarecilerimize Arifiyeli hemşerilerim adına çok çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 4 =