Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Arifiye 83 Mezunlarından 40.Yıl Büyük Buluşması

Arifiye Öğretmen Lisesi’nde 1977-1983 yılları arasında 6 yıl yatılı okuyan mezunlar 40 yıl sonra Sakarya’da bir araya geldiler.

GÜNCEL
Arifiye 83 Mezunlarından 40.Yıl Büyük Buluşması

Dönem mezunlarından Yalçın Akaltın’ın organize ettiği buluşmaya; Bursa, Antalya, Adana, Kocaeli, İstanbul, Edirne, Ordu, Trabzon ve Sakarya’dan 60 dolayında mezun katıldı.

Türkiye’nin hizmet sektöründeki en büyük markalarından Tunatan Serdivan Tesislerinin Nehir Salonunda gerçekleşen buluşmaya heyecanla katılan Arifiye 83 mezunlarının büyük bölümü 40 yıldır görmedikleri arkadaşlarını tanımakta güçlük çektiler.

Çocukluk ve gençlik yıllarının geçtiği Arifiye Öğretmen Lisesindeki arkadaşlarını hiçbir zaman unutmayan mezunlar 40 yıl sonraki büyük buluşmada içtenlikle hasret giderdiler, okul hatıralarını ilk günkü heyecanla tekrar yaşadılar.

Büyük memnuniyet duydukları ve ayrılmak istemedikleribuluşmada, perdede yansıtılan 1977-1978 yıllarına ait eski fotoğrafları duygu yüklü bir ortamda izleyen mezunlar, arkadaşlarıyla 45 yıl sonra aynı fotoğraf karesini çektirerek ilginç anlara imza attılar.

Arifiye Öğretmen Lisesinde 1977-1983 yılları arasında okuyan mezunlar çok mutlu olduklarıgeciken bu toplantıya katkı sağlayan arkadaşlarına teşekkür ederken, kısa zamanda dönem öğretmelerinin de yer alacağı geniş katılımlı bir buluşma için sözleştiler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 3 =