Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

ANALİG Bocce Final Müsabakası Son Buldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Etkinlikleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Bocce Türkiye Final Müsabakaları Sakarya’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

SPOR
ANALİG Bocce Final Müsabakası Son Buldu

Yenikent Spor Salonu Bocce Sahasında06-07Ağustos 2022 tarihinde gerçekleşen müsabaka heyecan dolu anlara sahne oldu. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşunun ardındanSakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün’ünaçılış konuşması ile müsabakalar başladı.

İki gün süren müsabakalarda20 ilden toplam 50 kız, 50 erkek sporcu kıyasıya rekabet içinde yarıştılar. Müsabakalar ikinci günün sonunda ödül töreni ile son buldu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Bocce Türkiye Şampiyonası’nda Kız Takımlarında; 1. Ankara, 2.İzmir, 3.Hatay ve 4. Çanakkale olurken  Erkeklerde; 1. Kilis, 2. Isparta, 3. Bolu , 4. Mersin oldu.

Derece yapan takımlara ödüllerini Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İlçe Müdürü Keramettin Ekinci, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı İlhan Şerif Aykaç  taktim etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Türkiye Finallerine katılan tüm sporculara teşekkür ederek derece yapan takımları tebrik etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz