Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

“Alın teri ve emek en yüce değerdir”

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” münasebetiyle bir açıklama yaparak tüm işçi ve emekçilerin bayramını kutladı.

GÜNCEL
“Alın teri ve emek en yüce değerdir”

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” münasebetiyle bir açıklama yaparak tüm işçi ve emekçilerin bayramını kutladı.

ÜLKEMİZİN EN DEĞERL SERMAYESİ EMEKTİR
Yazılı bir açıklama yapan Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, “Bizler için, alın teri ve emek en yüce değerdir. Emeğe ve çalışan haklarına saygı demokratik kültürün, çalışma hayatının daha iyi standartlara kavuşturulması toplumsal refahın vazgeçilmez bir unsurudur. Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Ülke ve bölgesinin büyümesi, gelişmesi ve kalkınmasına en büyük katkıyı sağlayanlar, emeğini alın teriyle birleştiren hiç kuşkusuz işçilerimizdir. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en önemli dayanışma günlerinden biri olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı, emeğe verilen değerin ve gösterilen saygının ifadesidir” dedi.

BİRLİK BERABERLİK VE DAYANIŞMA
Başkan Genç son olarak ise şunları kaydetti: “Ülkemizin çalışma hayatına yön veren işçilerin emeğinin karşılığını vermek, çalışma hayatlarında kolaylık sağlamak hepimizin sorumluluğudur. Bu duygu ve düşüncelerle bugünün birlik, beraberlik ve dayanışma inancımızı daha da güçlendirmeye vesile olmasını diliyor, üreten, her türlü değeri yaratan, alın terini ürüne dönüştüren emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü canı gönülden kutluyorum.”

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 7 =