Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Alıkçı ve Karadereli Ailelerinin Mutlu Günü

Kaynarca HEM Müdürü Ayhan Alıkçı ve eşi Nuran Alıkçı’nın kızları Aybüke Alıkçı ile İstanbul’da esnaflık yapan Mustafa-Nafiye Karadereli çiftinin oğulları Hakan Karadereli’nin mutluluğa giden yolda ilk düğünleri Karasu’da yapıldı.

İLÇELER
Alıkçı ve Karadereli Ailelerinin Mutlu Günü

Alıkçı Ailesinin ev sahibi olduğu düğün cemiyetine kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Haliç Üniversitesi psikoloji bölümü mezunu Psikolog Aybüke Alıkçı ile Acun Medya Grubuna bağlı Eksen TV’de görev yapan Hakan Karadereli’nin Karasu KüçükboğazGölpark Tesislerinde yapılan düğün törenine; Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, belediye başkan yardımcıları, siyasi parti yöneticileri, halk eğitim merkezi müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler,yakın akrabalar ve davetliler katıldı.

Kızlarını gelin etmenin mutluluğunu ve hüznünü bir arada yaşayan Nuran-Ayhan Alıkçı çifti sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda uzaktan yakından gelerek sevinçlerini paylaşan tüm dost ve akrabalarına teşekkür ettiler.

Acun Medya çalışanı Hakan Karadereli ile Karasulu Psikolog Aybüke Alıkçı’nın ikinci düğünleri Karadereli Ailesinin ev sahipliğinde 6 Ağustos Cumartesi akşamı İstanbul Ümraniye’de yapılacak.

Aybüke Alıkçı ve Hakan Karadereli çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz