Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ali İnci’den Açba’ya Sert Cevap

GÜNCEL
Ali İnci’den Açba’ya Sert Cevap


Yeni Sakarya Gazetesi'nin  bugünkü manşet haberindeAK Parti Milletvekilli Ali İnci, MHP Milletvekilli Zihni Açba’yı sert bir dille eleştirdi.  Geçtiğimiz günlerde  MHP Milletvekilli Zihni Açba Cumhurbaşkanı  Recep Erdoğan’ı ve çözüm sürecini sert dille eleştirmişti.  AK Parti Milletvekilli Ali İnci Açba’nın yaptığı eleştirilere sert bir dille cevap verdi.
AK Parti Sakarya Milletvekilli Ali İnci, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Çözüm sürecini sert dille eleştiren MHP Milletvekilli Zihni Açba’yı sert bir dille cevap verdi.  Ak Parti Çözüm Sürecini projesiyle Doğu’daki vatandaşımızla Batı’daki vatandaşımızın birbirine bakışını değiştirdik.  Artık askerlerimizi şehir vermiyoruz. Şehir haberleri almıyoruz.  Ama etnik milliyetçilik yapanlar bizi anlayamaz” diye konuştu.
2002 Genel Seçimlerine vurgu yapan AK Parti Milletvekilli Ali inci, “Sayın Zihni Açba açıklamalarında koalisyon ‘Kırmızı Çizgilere’ bağlamış. MHP bu zihniyet ile devam ederse 2002’ de olduğu gibi sandığa gömülecek ve tekrar baraj altı kalacaktır. Halkımız kriz istemiyor.  Kimse milletimizin bir şet anlamadığını zannetmesin. Sizin yürüyüşünüzden, davranışınızdan, tavrınızdan anlar” dedi.
İnci sözlerine şu şekilde sürdürdü  “2015 Genel Seçimleri’nden birinci çıkan parti AK Parti’dir. Türkiye’yi hükümetsiz bırakmama sorumluluğu AK Parti’dedir.  Biz koltuk sevdasında değiliz. Önemli olan Türkiye’nin hangi istikamete gideceğidir. Biz AK Parti olarak üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Diğer partilerin milletvekilleri de bu talihsiz açıklamalarından vazgeçmeli ve sağduyulu hareket etmelidir” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz