Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Akyazı'da Tomografi hizmeti başladı

İLÇELER
Akyazı'da Tomografi hizmeti başladı

Akyazı Devlet Hastanesi, yapılan çalışmaların ardından ilk defa tomografi hizmeti vermeye başladı. Aynı gün verilen randevularla vatandaşlar tomografi hizmetinden faydalanmanın memnuniyetini yaşıyorlar.
Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görüntüleme cihazlarıyla ilgili başlattığı çalışmalarına bir yenisi daha ekledi. Akyazı Devlet Hastanesi’nde artık tomografi çekimleri ve raporlamaları yapılabilecek. Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar tomografi cihazının vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Akyazı’da bir ilk olan tomografi hizmetinin aynı gün içinde vatandaşların hizmetinde olacağının müjdesini verdi.
Genel Sekreterlik tarafından yapılan düzenlemeyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki ultrason çekimleri randevuları aynı güne çekilirken , ilaçsız tomografiler aynı gün, ilaçlılar ise 3 gün içinde çekilir hale getirilmişti. Yapılan çalışmalarla Akyazı’ya da bir tomografi cihazı kazandırılmasının ardından önümüzdeki günlerde Yenikent Devlet Hastanesi’ne de bir tomografi cihazının hizmete sunulacağı bildirildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz