Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Aktardağan 'Muhtarlar gibi hizmet veriyoruz'

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası'ndan toplantı

GÜNCEL
Aktardağan 'Muhtarlar gibi hizmet veriyoruz'

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası'ndan toplantı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, odaya yeni katılan bakkal esnaflarıyla tanışma yemeğinde bir araya geldi.
FİKİR ALIŞVERİŞİ
Başkan Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri,  mesleğe yeni başlayan bakkal esnafıyla ‘Hoş geldin’ buluşmasında bir araya geldi. Erenler’de bir restoranda gerçekleşen yemekli buluşma da mesleki bilgiler üzerine fikir alış verişi yapıldı. Yemeğe Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem de katıldı.
“KARA GÜN DOSTUYUZ”
Bakkal esnafının mahallelerin simgesi olduğunu ve esnaflığın yanı sıra sorumluluğun büyük olduğunu söyleyen Oda Başkanı Akdardağan, “Yaptığımız iş o kadar önemli ki neredeyse her ailenin bir bireyi gibiyiz. Zorda kalanın adeta kara gün dostuyuz. Tıpki, mahalle muhtarlarımız gibi hizmet veriyoruz. Yani mahallede herkesi tanıyoruz, çoluk, çocuk, yaşlısı, genci. Derdi olan bakkala gelir, canı sıkılan dertleşmek ister. Borç isteyen bakkala gelir. Sokakların ve mahallelerin bakkal amcasını insanlar kendisine çok yakın görürler. Her şeyden önce güveni boşa çıkartmamalıyız. Allah tüm esnafımızın yar ve yardımcısı olsun. Bizler her zaman, sizin menfaatinizi korumak ve kollamak için bu görevdeyiz. Mesleki gelişmeleri takip ederek, sürekli istişarede olalım. Yaptığımız işi hakkıyla yaparak, hiçbir zaman güven sarsmayarak, sadece rızkımızı kazanmanın derdinde olalım. İşlerinizde bol kazançlar diliyorum” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Yemekte esnaflar sırayla kendilerini tanıtırken, mesleki olarak yapılacak teknik düzenlemeler ile ilgili uzmanlar tarafından bilgilendirildiler. Başkan Akdardağan, yeni üyelerin birbiriyle kaynaşmasının yanı sıra, aileleriyle birlikte yemeğe katıldıkları için teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 3 =