Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Akcoat’tan, yerel basına iftar daveti

AR-GE ve müşteri memnuniyetini odağında tutan dünya çapında bir marka olarak yaklaşık yarım yüzyıldır uluslararası alanda faaliyet gösteren Akcoat tarafından yerel basına iftar yemeği daveti verildi.

GÜNCEL
Akcoat’tan, yerel basına iftar daveti


Akcoat Genel Müdürü Burç Yıldırım’ın ev sahipliğinde Sakarya Richmond Nua Oteli’nde geçtiğimiz akşam (28 Mart) gerçekleşen iftar programına, Sakarya yerel basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Akcoat'un Genel Müdürü Burç Yıldırım, iftar davetinde yaptığı konuşmada, şirketin geçtiğimiz yılki başarıları ve gelecek hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

2023 yılını, Akcoat olarak, dinamik yapısı ve kurumsal yönetim anlayışı sayesinde güçlü bir şekilde büyümeye devam ederek tamamladıklarını paylaşan Yıldırım “Küresel ekonomideki belirsizliklere rağmen, yatırımlarımızı artırarak ve inovasyona odaklanarak başarılarımızı sürdürdük. Diğer taraftan Ar-Ge, dijitalleşme ve inovasyon alanındaki kararlı adımlarımız sayesinde, uluslararası arenadaki konumumuzu güçlendirdik ve liderlik hedeflerimize emin adımlarla ilerledik. Türkiye ekonomisine ve istihdama katkı sağlama hedefimiz doğrultusunda, başarılarımızı yurtiçinde ve uluslararası alanda sürdürmeye devam ettik” şeklinde konuştu. 
“Globalde hedeflediğimiz noktalara ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz”
Bunların yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde yaklaşmayı ve fark yaratmayı sürdürdüklerini belirten Yıldırım, özellikle, geçtiğimiz yıl şubat ayında yaşanan deprem felaketi sonrasında AFAD ve diğer kuruluşlarla iş birliği içinde çalıştıklarını kaydetti. Desteklerin sadece kendi çabalarıyla değil Akkök Holding'in öncülüğünde de büyüyerek derinleştiğine konuşmalarında yer veren Genel Müdür Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı: “Bu noktada İskenderun'da depremden etkilenen vatandaşlar için bir Destek Merkezi kurduk. Bu merkezde, özellikle çocuklar ve gençleri odağa alarak afet sonrası yaşanan travmaları azaltmayı amaçlayan özel atölye çalışmaları düzenlenmekte. Gelecek dönemde de sürdürülebilirlik, insana saygı ve çevresel etkiyi en aza indirme konularında taahhütlerimizi aynı güçle sürdüreceğiz. Globalde hedeflediğimiz noktalara ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Birlikte oluşturduğumuz ilkelere ve değerlere sahip çıkmayı sürdüreceğiz.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 5 =