Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Akçalı ve Gül Ailelerinin Mutlu Günü

Şehrimizin tanınmış işletmelerinden Akçalı Tarım’ın sahibi İbrahim Akçalı’nın oğlu Eren ile gıda sektöründe faaliyet gösteren Nesrin-Çetin Gül çiftinin kızları İrem, Altıngüneş Garden Park’ta düzenlenen düğün cemiyetiyle dünyaevine girdiler.

GÜNCEL
Akçalı ve Gül Ailelerinin Mutlu Günü

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın nikahını kıydığı, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in evlilik cüzdanını verdiği düğün cemiyetine; Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, iş ve siyaset dünyasından kalabalık davetli topluluğu ile Akçalı ve Gül ailelerinin akrabaları katıldı. Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve dernek yöneticileri de kalabalık bir grupla düğün cemiyetine katılarak SYKD Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Akçalı’yı ve ailesini bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. 

Adapazarı İlçesi Çökekler Mahallesinde yaşayan Geçmiş Dönem İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Akçalı ve Melek Akçalı çifti misafirlerini kapıda karşılayarak, evlatlarının mürüvvetine katılan tüm sevenlerine teşekkür ettiler.

İrem-Eren Akçalı çiftinin düğün cemiyetine katılan davetliler; Akçalı ve Gül Ailelerine ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletirken, genç çifte ömür boyu mutluluklar dilediler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 8 =