Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Akar ve Ekşi gıda işletmeleri grubuyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Ahmet Ziya Akar ve Hüseyin Ekşi, Sakarya Gıda İşletmeleri Grubu ile bir araya geldi.

SİYASET
Akar ve Ekşi gıda işletmeleri grubuyla buluştu

Sakarya’da faaliyet gösteren Kafe ve Restaurant işletmecilerini bir araya getiren Sakarya Gıda İşletmeleri Grubu, milletvekili adayları Ahmet Ziya Akar ve Hüseyin Ekşi’yi ağırladı. Gıda sektörüne yön veren işletmecilerin sorunlarını dile getirdiği sohbet toplantısında Akar; “Dünyayı etkisi altına alan küresel gıda krizi ülkemizin güçlü duruşu sayesinde bizleri minimum düzeyde etkilemiştir. Güçlü Türkiye’nin ikinci yüz yılında dimdik durabilmesi için kritik öneme sahip bu seçimlerde, istikrar devam etmeli. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak desteklerinizi talep ediyoruz” ifadelerini kullandı. 
Toplantıda söz alan ve Sakarya Gıda İşletmeleri Grubu temsilcilerine hitap eden Hüseyin Ekşi; “Ülkemizin gerek tarım gerekse hayvancılıkla ilgili atılım yaptığı yadsınamaz bir gerçek. Bu atılımların daha da ileri gidebilmesi için var gücümüzle çalışmaya da devam edeceğiz. Vatan için, memleket için çalışmalarımızın önüne geçmek isteyenlere fırsat vermeyeceğinize eminiz” dedi. 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 2 =