Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı Bahçelievler Mahallesi Halk Buluşması

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, 14 Mayıs’ta düzenlenecek Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Bahçelievler Mahallesi’nde Halk Buluşması düzenlendi.

SİYASET
Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı Bahçelievler Mahallesi Halk Buluşması

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve baştan sona takip ettiği programda; Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları Çiğdem Atabek Erdoğan, Rahmi Can Şeşen ve Akif Adnan Dizer, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Enver Tok’un yanı sıra AK Parti Sakarya İl Yönetimi, AK Parti Serdivan İlçe Yönetimi, meclis üyeleri ve muhtarlar da hazır bulundu.

Bizim Düsturumuz Samimiyet ve Gayrettir

Ülkemizin kalkınması, daha da gelişip standartların yükselebilmesi için heyecanını hiçbir zaman kaybetmeden çalışmaya devam edeceklerini bildiren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “20 yıl öncesine kadar yaşanan tüm sıkıntılar, bu millete hiçbir faydası olmayan yönetimlerden kaynaklanıyordu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde tüm Dünya’da sözü geçen, refah ve huzurun hâkim olduğu bir ülke haline geldik. 14 Mayıs günü bu güven ortamının istikrarı için oylarımızı doğrudan yana kullanmaya davet ediyorum.” dedi.

Başka Türkiye Yok

Bahçelievler Mahallesi’nden büyük bir coşkuyla karşılaştıklarını belirten AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, “14 Mayıs 2023 tarihinde Allah’ın izniyle bugüne kadar girdiğimiz bütün seçimlerde olduğu gibi o gün de sandıklarda AK Parti diyeceğiz. Milletvekili adayı arkadaşlarımız sizin iradenizin tecelli edeceği yere, sizin meclisinize göndereceksiniz. Bundan yana hiçbir şüphemiz yok. Güzel ülkemizi şer ittifaklarına, hainlere bırakamayız. Çünkü bizim gideceğimiz başka memleketimiz yok. Başka Türkiye yok. Allah’ın izniyle bu coşkulu kalabalıklarla birlikte 14 Mayıs akşamı zaferimizi kutlayacağız.” diye konuştu.

14 Mayıs Zaferi Annelere Armağanımız Olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahada çok büyük bir sevgi ve muhabbetin olduğunu dile getiren AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Çiğdem Atabek Erdoğan, “14 Mayıs bizler için çok büyük öneme sahip. Hem kıymetlilerimiz olan annelerimizin günü hem de ülkemizin kaderini etkileyecek kritik bir seçim gerçekleşecek. Yeni dönemde emekli olmak isteyen ev hanımları için müjdelerimiz var, primlerinin üçte birini devletimiz ödeyecek. Çocuk sayısı arttıkça kadınlarda emeklilik yaşı düşecek. Gençler için ise elektrik ve sudan daha önemli olan interneti, yükseköğrenimdeki öğrencilere aylık 10 gb ücretsiz vereceğiz. Yine yükseköğrenimdeki öğrenciler bilgisayar, telefon ve tablet aldıklarında devlet olarak vergi almayacağız. Gençlere bir de sıfır faizle 2 yıl geri ödemesiz bir şekilde 150bin Türk Lirası evlilik kredisi vereceğiz. Geleceğimizi şekillendirecek bu önemli seçimde muhakkak sandıklara giderek vatandaşlık görevimiz olan oylarımızı kullanmalıyız. İnanıyoruz ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Sakarya’dan rekor bir oyla yeniden seçeceğiz.20 senedir AK Parti’nin bu kadar güçlü bir şekilde iktidarda olması milletimizden alınan güçtür.” dedi.

Kutlu Davada Cumhurbaşkanımızın Yanındayız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere olan güveninin sonsuz olduğunu ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, 2023 seçimlerinin diğer tüm seçimlerden daha önemli olduğunun altını çizerek “seçim startının verildiği günden beri hepimiz büyük bir sorumlulukla üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirme çabasındayız. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 yılında ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne taşımak için ulaşımdan, altyapıya, eğitimden, sağlığa birçok alanda hedeflerimiz en üst noktalarda. Gençler olarak kıymetli büyüklerimizden öğrendiğimiz tecrübelerle bu kutlu davada sonuna kadar gideceğiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız.” dedi.

14 Mayıs Tüm Dünya Mazlumlarının Zaferi Olacak

Miting alanını dolduran vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, “İnşallah seçim gününe kadar, 14 Mayıs’a kadar dur durak bilmeden gece gündüz demeden, hep birlikte, el ele, omuz omuza, kadın erkek genç yaşlı demeden koşturarak bu şehirde AK Parti’nin zaferini, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferini bütün Türkiye’ye ilan edeceğiz. Allah nasip ederse 14 Mayıs, Serdivanımız için Sakaryamız için Türkiyemiz için yedi bölge, yedi iklimle tüm dünya mazlumları için bir bayram hüviyetinde olacak.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 6 =