Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AK Parti Sahayı İlmek İlmek Dokuyacak!

AK Parti Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı 21 Ekim Cuma günü Sakarya’da yapılacak.

SİYASET
AK Parti Sahayı İlmek İlmek Dokuyacak!

AK Parti Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı 21 Ekim Cuma günü Sakarya’da yapılacak.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Sakarya genelinde yapılacak olan programlar hakkında bilgiler vererek, açıklamalarda bulundu.

Şehir Buluşmaları kapsamında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Yarın Saat 16:00’da Sakarya’ya gelerek AK Parti Sakarya İl Başkanlığını ziyaret edecek ve ardından “İlk Oyum AK Parti’ye İlk Oyum Erdoğan’a” temalı gençlik buluşmasına katılacak.

2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Sakarya Programlarına Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun yanı sıra; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, MKYK Üyeleri Serpil Yılmaz, Davut Coşkun Şiviloğlu, Ahmet Bilal Kıymaz, Mehmet Umur, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır, Cemil Yaman, İlyas Şeker, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, AK Parti Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Zafer Işık, Vildan Yılmaz Gürel, Muhammet Müfit Aydın, Refik Özen, Osman Mesten, Mustafa Esgin, Atilla Ödünç, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol katılacak.

16 ilçenin tamamına giderek burada çeşitli programlar icra edecek olan Milletvekilleri, ilk olarak Yarın Sabah 09:30’da düzenlenecek olan Basın Buluşması’nda bir araya gelecek. Basın toplantısının ardından ise MKYK üyeleri, Milletvekilleri, il genelinde çeşitli temaslarda bulunacak. STK, Oda, Esnaf ve vatandaşları ziyaret edecek olan heyet, geçmiş dönemlerde görev yapmış başkanlarla teşkilat buluşmasında bir araya gelecek.

İl Başkanı Tever, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları programı kapsamında yarın şehrimizde çok kıymetli konuklarımızı ağırlayacağız. 2023 seçimlerine doğru giderken yapacağımız saha ziyaretleri ve çalışmalarımızla yol haritamızı belirlemiş olacağız. 21 yıllık AK Parti hikâyemiz, Türkiye’yi bambaşka bir seviyeye getirdi. Biz bu çalışmalarda ülkemizi nereye taşıyacağımızı vatandaşlarımıza anlatacağız. Geçtiğimiz 21 yılda ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma atılımlarını anlatacağız. Gencinden yaşlısına kadar her kesimden insanımızın hayatına dokunan eser ve hizmetlerimizi anlatacağız. Muhalefet sadece lafla vakit öldürürken, 2053 vizyonuyla ülkemizin geleceğine dair hayali, programı ve projesi olan tek siyasi hareket olduğumuzu anlatacağız. Allah’ın izni, milletimizin desteğiyle 2023 Haziran seçimlerinde hem Cumhurbaşkanlığını hem de Cumhur İttifakı olarak meclisteki çoğunluğu kazanarak geçmişteki rekorlarımıza bir yenisi daha kazandıracağız. Partimize ve liderimize en güçlü ve büyük desteği Sakarya’mızdan vereceğiz inşallah” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 8 =