Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AK Parti Kılıç'tan ilk açıklama

Kılıç :Mücadeleye devam edeceğiz

SİYASET
AK Parti Kılıç'tan ilk açıklama

Kılıç :Mücadeleye devam edeceğiz

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti il binasında seçim sonuçlarını değerlendirdi. Başkan Kılıç, “Gönlümüz daha güzel sonuçlar bekliyor idi. Zira yine biz birinci partiyiz. Yılgınlık yok. Takdir Allah’tan” dedi.
 

“SONUCA RAZIYIZ”
Başkan Kılıç, “Öncelikle yeni seçilen milletvekillerimizi tebrik ediyoruz. İnşallah hayırlı hizmetler yapacaklarına inanıyoruz. Gerçekten çok güzel bir mücadele oldu. Yedi tane adayımız, hepsi bir birinden cevval bir şekilde çalıştılar. Altıncı ve yedinci sırada olan arkadaşlarımız da kesinlikle sıralarını yadırgamadan, sonuna kadar mücadele ettiler. Sakarya’mızda geçen 2011 seçimlerinde almış olduğumuz oy adedinin aşağı yukarı aynısını almış bulunmaktayız ve beş tane milletvekilini korumuş bulunmaktayız. Halkımızın iradesine, sandıktan çıkan sonuca razıyız. Bu bizim birinci asli görevimiz. Tabi gönlümüz daha güzel sonuçlar bekliyor idi” dedi.
 

“AK PARTİ BİR MİSYON PARTİSİDİR”
Başkan Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü: “Ama Türkiye’de bu seçimle farklı bir konjonktür oluştu. HDP’yi barajı geçirme adına Türkiye’de ne kadar güç varsa, yurt dışında ne kadar güç varsa aynı noktada hareket ettiler. Böyle bir sonuç çıktı. İnşallah bu sonuç, bizlerin eksiklerimizi kapatmamıza vesile olur. Bize oy vermeyen insanların belki yarın pişman olacakları kanaatini de ben taşıyorum. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin. Milletimize Allah zeval vermesin. Görevimize yarın sabah itibarıyla devam ediyoruz. Bu mücadele uzun bir mücadele. AK Parti bir misyon partisidir. Zira yine biz birinci partiyiz. Cumhurbaşkanımız yine birinci partiye hükümeti kurma görevini verecek. Mücadeleye devam edeceğiz. Yılgınlık yok. Takdir Allah’tan.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz