Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ak “Heyecan içerisindeyiz”

SİYASET
Ak “Heyecan içerisindeyiz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanına gelerek vatandaşlarla buluşacak olması AK Partilileri heyecanlandırdı.
“TEŞKİLAT OLARAK”
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanına gelerek vatandaşlara hitap edecek olmasının teşkilatları heyecanlandırdığı belirterek şunları söyledi: “ Partimizin Kurucusu, Genel Başkanlığını ve 3 Dönem Başbakanlık yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’in ilimize gelecek olmasından dolayı şahsen ve AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak; vatandaşlarımızla birlikte büyük bir heyecan içerisindeyiz.
DAVET ETTİ
Ülkemiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde kısa bir süre içerisinde büyük gelişmeler kat etti. Milletimize, Ülkemize hizmet eden; Cumhurbaşkanı olarak ilk defa şehrimize teşrif edecek olan Recep Tayyip Erdoğan’ı İlçemize ve İlimize yakışan en iyi şekilde karşılayacağız. İlçe Teşkilatımızın, Ana Kademe, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Mahalle Başkanları ve partililer olarak tüm kademelerimizle 11 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’da Kent meydanında olacağız.” İlçe Başkanı Mustafa Ak, tüm vatandaşları Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Kent Meydanında gerçekleştirilecek olan programa davet etti.  

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz