Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Adapazarı Ticaret Müzesi ve ADA HAYAT’ta Buluştular

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Adapazarı Ticaret Müzesi ve ADA HAYAT Uygulama Alanında, MÜSİAD Genel Merkez Karz-ı Hasen Sandığı Genel Başkanı Muhammet Ali Özeken, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nu misafir etti.

GÜNCEL
Adapazarı Ticaret Müzesi ve ADA HAYAT’ta Buluştular

Ziyaret sırasında Başkan Işıksu, Adapazarı’nın zengin ticari tarihini ve kültürel değerlerini misafirleriyle paylaştı. Bu buluşma, geleceğe dair umutların pekiştirildiği anlamlı anlara sahne oldu.Başkan Işıksu, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:“MÜSİAD ile örtüşen değerlerimizi ve ticari tarihimizin güzelliklerini paylaştığımız bu buluşmada, geleceğe dair umutlarımızı da pekiştirdik. Adapazarı’mızın zengin tarihini yansıtan müzemizi ve şehrin kalbinde hızla devam ettirdiğimiz ADA HAYAT Yerinde Kentsel Dönüşüm Projemizin Uygulama Alanını ziyaret eden misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Daha nice güzel çalışmalarda buluşmak temennisiyle.”

Açılmasından Çok Mutluyuz
MÜSİAD Genel Merkez Karz-ı Hasen Sandığı Genel Başkanı Muhammet Ali Özeken, müze ziyaretine dair duyduğu memnuniyeti anı defterine yazdığı mesajla dile getirdi. Özeken, mesajında şunları ifade etti:“Ticaret dünyasından biriolarak bu güzel ticaret müzesini gezme fırsatı buldum. Açılması böyle bir müzenin kazandırılmasından çok mutlu oldum. Tüm Türkiye’ye yaygınlaşmasını ve zenginleşmesini dileyerek, emeği geçen, katkı veren herkese teşekkürler.”

ADA HAYAT’ı İncelediler
Ziyaretin ardından heyet, Adapazarı’nın kalbinde devam eden ADA HAYAT Yerinde Kentsel Dönüşüm Projesi'nin uygulama alanında incelemelerde bulundu. Başkan Işıksu, projenin tüm aşamalarını ve çalışmaları yerinde anlattı.

Başkan Işıksu’ya Teşekkür
MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ise Başkan Işıksu’ya teşekkür ederek, şu değerlendirmelerde bulundu:“Ticaretin kalbi olan Adapazarı’mıza bu güzel eserleri kazandırdığınız için MÜSİAD camiamız adına bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Misafirlerimize ticari değerlerimizi ve tarihimizi tanıtma imkânımız oldu. İnanıyorum ki bu gibi eserlerimizle şehrimizin gelişimi ve tanıtımı daha da artacaktır. Böyle projeler hem ekonomik kalkınmamıza katkı sağlayacak hem de gelecek nesillere ilham kaynağı olacaktır.”

İş Birliği ile Daha Güzel Yarınlara
Bu anlamlı ziyaretle birlikte Adapazarı'nın tarihine ve geleceğine yönelik önemli adımlar atılmaya devam ediyor. Başkan Mutlu Işıksu ve MÜSİAD heyeti, Adapazarı’nın daha yaşanabilir ve daha güzel bir şehir olması için iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini belirttiler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 7 =