Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Adapazarı Sokaklarında Asfalt Mutluluğu

Başkan Işıksu, Adapazarı Belediyesi Mahallemi Güzelleştiriyorum ve asfalt çalışmaları kapsamında devam eden sokaklardaki çalışmaları inceledi.

GÜNCEL
Adapazarı Sokaklarında Asfalt Mutluluğu

Başkan Işıksu, “Elimizden gelen tüm gayreti göstererek şehrin kalbi Adapazarı’mızın sokaklarında çehreyi değiştirmeyi sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizin duaları ve teveccühüyle daha güzel yarınlara gayretle, hep birlikte ulaşmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Işıksu Sahada

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Özden ile birlikte, Mahallemi Güzelleştiriyorum ve asfalt çalışmaları kapsamında tamamlanma aşamasında olan Çiftçi, 16, 147, 5025 ve 5027. sokaklarını gezerek sokak sakinleriyle sohbet etti.

Sokak Sokak Çalışma

İhtiyaç tespitleriyle program dahilinde saha çalışmalarını gece gündüz sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “Mahallemi Güzelleştiriyorum projemizi çok ama çok önemsiyor, asfalt çalışmalarımızla da sokaklarımızı daha da güzelleştiriyoruz. Elimizden gelen tüm gayreti göstererek şehrin kalbi Adapazarı’mızın sokaklarında çehreyi değiştirmeyi sürdürüyoruz. Altyapı kurumlarımızla koordineli şekilde ihtiyaçları tespit ederek gerekli tüm çalışmaları hızla gerçekleştiriyoruz. Hemşehrilerimizin duaları ve teveccühüyle daha güzel yarınlara gayretle, hep birlikte ulaşmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz