Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Adapazarı’ndan coşkulu danışma

İlçe Danışma yoğun katılımla gerçekleştirdi

GÜNCEL
Adapazarı’ndan coşkulu danışma

İlçe Danışma yoğun katılımla gerçekleştirdi

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Adapazarı Kültür Merkezinde 32. İlçe Danışma Meclisini Milletvekili ve Partililerin yoğun katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirdi.
YOĞUN KATILIM
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 32. İlçe Danışma Meclisini Partinin kuruluşunun 14. yılında Adapazarı Kültür Merkezinde milletvekilleri; Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, bir önceki dönem Milletvekilli Ayhan Sefer Üstün, 25. Dönem Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç, il yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Adapazarı Belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.
KONUŞMALAR…
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın açılış konuşmasının ardından başlayan 32. İlçe Danışma Meclisi, Kurucu Merkez İlçe Başkanı Ayhan Sefer Üstün konuşma yaptı. Kurucu Merkez İlçe Başkanı Ayhan Sefer Üstün’ün konuşmalarının ardından milletvekilleri; Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu ve Mustafa İsen’in konuşmalarıyla ilçe danışma meclisi devam etti.
TEŞEKKÜR ETTİ
İlçe Başkanı Mustafa Ak konuşmasında, AK Parti’nin kuruluşunun 14. yılı olması dolayısıyla siyasete nasıl başladıkları ve Adapazarı İlçesinin Sakarya siyasetindeki önemini ve Adapazarı İlçesinin seçimlerde sürekli sürdürdüğü istikrarın dikkat çekici olduğunu belirterek; ilçe yönetimine, ilçe kadın ve gençlik kollarına bu başarılardan dolayı teşekkür etti.
AİLE FOTOĞRAFI
32. İlçe Danışma Meclisi İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın konuşmasının ardından Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol’un partililere yönelik faaliyet sunumlarıyla devam etti. İlçe Danışma Meclisi daha sonra toplantıya katılanlarla çekilen toplu aile fotoğrafıyla sonlandırıldı. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz