Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

ADA HAYAT 7 Temmuz'da İhaleye Çıkıyor

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, ADA HAYAT'ın 7 Temmuz'da ihaleye çıkmasıyla ilgili konuştu: Çok mutlu ve Gururluyuz.

GÜNCEL
ADA HAYAT 7 Temmuz'da İhaleye Çıkıyor

Adapazarı Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen haziran ayı olağanüstü meclis toplantısında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, Ada Hayat Projesinin Uygulama İhalesi tarihini açıkladı. Başkan Işıksu, “Şehrin Projesi Ada Hayat’ta artık ihale aşamasındayız. Çok heyecanlı, gururlu ve mutluyuz. Uygulama ihalesini 07 Temmuz Perşembe günü gerçekleştiriyoruz. Hayırlı olsun.” dedi.

Olağanüstü Meclis Toplantısı

Adapazarı Belediyesi haziran ayı olağanüstü meclis toplantısı, Başkan Mutlu Işıksu başkanlığında Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 2 maddeden oluşan olağanüstü meclis gündemi, oy çokluğu ile kabul edildi. Meclis üyeleri kararı alkışlarken, İYİ Parti çekimser oy kullandı.   

Kentsel Dönüşümde İyi Bir Örnek

Toplantıda konuşan Başkan Işıksu, çok heyecanlı, gururlu ve mutlu olduklarını dile getirerek, “Kentsel dönüşümde taşın altına gövdemizi ortaya koyacağız diyerek yola çıktık ve yerinde kentsel dönüşümde iyi bir örnek oluşturmak için gece gündüz çalıştık, ilmek ilmek projemizi işledik, tüm şehir ile istişare ettik ve hamdolsun bu güzel günlere ulaştık.” diye konuştu.

Ada Hayat Şehrin Projesidir

Ada Hayat’ın şehrin projesi olduğunun altını çizen Başkan Mutlu Işıksu, “Kentsel dönüşüm konusunda herkesin bir fikri ve arzusu var. Şehrimizin projemizin her aşaması ile ilgili fikrini ortaya koyması, öneriler sunması bizleri çok memnun etti. Çünkü bizim anlayışımızda ne kadar çok istişare, o kadar güzel sonuçları da beraberinde getirecekti. Projemize destek veren herkese, mesai arkadaşlarıma, meclis üyelerimize, siyasi büyüklerimize, şehrimizin yöneticilerine, STK’larımıza, muhtarlarımıza ve kıymetli hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Basına Özel Teşekkür

Medya Mensuplarının Ada Hayat Projesinin her sürecinde yer aldığını ve özel ilgi gösterdiğini belirten Başkan Mutlu Işıksu, “Yerel medyamız hakikaten şehrimiz için gayret ediyor. Kentsel dönüşümde iyi bir örnek olduğuna inandığımız Ada Hayat Projemizin her aşamasında yer aldılar. Bugün de bizimle birlikteler. Özel teşekkürümüzü de kendilerine iletmek istiyorum.” diye konuştu.

Mutabakatta Son Oran:

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz