Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Açba:Sakarya'nın Ankara'da sözcüsü olacağız

GÜNCEL
Açba:Sakarya'nın Ankara'da sözcüsü olacağız

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba seçim çalışmaları kapsamında Akyazı ilçesinde Fabrika ziyaretlerini sürdürdü.

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba, İlçe Başkanı Doğan Eroğlu, Meclis Üyeleri Murat Öz ve Harun Köymen ile birlikte Çak Tekstil LTB Fabrikasını ziyaret etti.
LTB Tekstil Fabrikası Genel Müdürü Levent Baykal ile birlikte kısa bir süre sohbet eden Açba ve beraberindekiler Fabrika çalışanlarını tek tek ziyaret ederek destek istedi.
Fabrika çalışanları ile sohbet eden Açba, İşçilerin zor şartlar altında çalıştığını bildiğini ifade ederek yüce Türk milletinin vekili olacağını ifade etti.
LTB Tekstil Fabrikası çalışanları Milletvekili Adayı Açba’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisine teşekkür ettiler ve seçim sonrası Milletvekili olduğunda da her zaman ziyaret etmelerini talep ettiler.
Bayan personellerin yoğunlukta olduğu Fabrika personelinin  isteği karşısında siyaset anlayışında Milletin vekili olmak olduğunu ifade eden Açba seçim sonrası Milletvekili olması durumunda her zaman geldiği Fabrika ziyaretlerini gerçekleştireceğini söyleyerek herkese teşekkür etti”
LTB Tekstil Fabrikası ziyaretinin ardından Akyazı ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Açba daha sonra Taşburun Mahallesin de vatandaşlarla bir araya geldi.
Taşburun Mahallesinde esnafları ziyaret eden Açba daha sonra Mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti.
Halkımızın gösterdiği yoğun ilgi bizleri mutlu ediyor ifadelerine yer veren MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba “ Hiçbir makam, mevki sizlerle bir olmaktan, sizlerle gönül muhabbeti içerisinde olmaktan daha değerli olmayacaktır. Biz bu kimliğimizle Ankara’nın Sakarya’da gözcüsü olmak değil, Sakarya’nın Ankara’da ki Sözcüsü olmak arzusundayız ” diyerek vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz