Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

31 Grup Yolu Daha Ulaşıma Açıldı

GÜNCEL
31 Grup Yolu Daha Ulaşıma Açıldı

Şehir genelinde aralıksız sürdürülen karla mücadele çalışmalarını değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Ekiplerimizin aralıksız çalışmaları neticesinde saat 16.30 itibari ile 31 kapalı grup yoluna daha ulaşım sağlanmıştır” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, şehir genelinde devam eden karla mücadele çalışmalarında gelinen son noktayı açıkladı. Oktar, “Bugün (31.12.12) saat 07.00 itibari ile 60 köy yolu ulaşıma kapanmış, saat 12.00 itibari ile 20 grup yolu ulaşıma açılmıştı. Ekiplerimizin aralıksız çalışmaları neticesinde saat 16.30 itibari ile 31 kapalı grup yoluna daha ulaşım sağlanmıştır” diye konuştu.

120 Personel Sahada
Oktar, “Şuanda şehir genelindeki kapalı 9 grup yolunda çalışmalarımız ilçe belediyelerimizle eşgüdümlü çalışmalar ile sürdürülmektedir. Hemşerilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için toplam 50 araç ve 120 personel ile 12 bölgede çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz. Ayrıca tuzlama işlemleri de devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 2 =