Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

21 Haziran'da başlıyor

İlk iftar Kurtuluş'ın yıldönümünde

GÜNCEL
21 Haziran'da başlıyor

İlk iftar Kurtuluş'ın yıldönümünde

 Adapazarı Belediyesi ‘21 Haziran Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşu’ nedeni ile ilk Halk İftarını 21 Haziran Pazar günü Adapazarı Belediyesi önünde düzenleyecek.
Adapazarı Belediyesi Ramazan ayında 5 farklı mahallede iftar verecek. Belediyenin ilk Halk İftarı 21 Haziran Pazar günü belediye önünde yapılacak. Yaklaşık 5 bin kişinin katılması beklenen İftar sonrasında, Orhan Cami’ne geçilerek şehitlerimiz için mevlüd-i şerif okutulacak. Adapazarı Belediyesi ikinci Halk İftarını 24 Haziran Çarşamba günü Maltepe Mahallesi’nde, 29 Haziran Pazartesi Yenicami Mustafa Kemal İlkokulu’nda, 2 Temmuz Perşembe günü Mithatpaşa Orhangazi İlkokulu bahçesinde ve son olarak 9 Temmuz Perşembe günü Şeker Mahallesi’nde belediyenin yaptırmış olduğu Kapalı Pazar alanında iftar düzenleyecek.
Halk İftarlarına tüm halkın davetli olduğunu ifade eden Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Ramazan ayı, insanların manevi duygularını artıran en bereketli en güzel aylardan biridir. Ramazanın bereketini aynı masada paylaşmak ve manevi duygularımıza güç katmak için tüm halkımızı iftar sofralarımızda buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 4 =