Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

2022 Yılı Sporun En Başarılı Sporcu Ve Antrenörleri Ödüllerine Kavuştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör spor konfederasyonu işbirliğinde ülke genelinde Amatör sporu yaygınlaştırmak, Amatör spor bilinci oluşturmak için Amatör spor etkinleri ile kutlanıyor.

SPOR
2022 Yılı Sporun En Başarılı Sporcu Ve Antrenörleri Ödüllerine Kavuştu

Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ile Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğinde Amatör spor haftası etkinlikleri içinde yer alan 2022 yılı sporun en başarılı sporcu ve antrenörleri  ödül töreni Adapazarı Orhangazi Kültür merkezinde Adapazarı belediyesi destekleri ile  yapıldı.

Gençlik ve Spor il Müdürü Nevzat İnanç ve Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba’nın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona;

Sakarya Vali Yard.Murat Karasu
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce
Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Özden
SUBÜ Spor bilimleri Dekanı Prof. Dr. Nevzat Mirzeoğlu
SBB Gençlik ve Spor Daire Başkanı İlhan Şerif Aykaç
SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan
AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş
ASKF Yönetim Kurulu
Sporcular, Antrenörler, Hakemler, İdareciler ve Velilerin katılımları ile gerçekleşti.

Ödül töreni saygı duruşu ve istiklal marşı ardından, Sakarya Vali Yard.Murat Karasu,Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,Gençlik ve Spor il Müdürü Nevzat İnanç açılış konuşmaları sonrası ödül törenine geçildi. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından sporcu ve antrenörlere 6 adet bisiklet kura yöntemi ile çekilerek hediye edildi.

Sporun enlerinde sporculara ve antrenörlerine aynı zamanda  AmatörSpor’a destek veren yöneticilerede ödülleri protokol tarafından taktim edildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 3 =