Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

20 ilin fotoğrafçı oda başkanları Uşak’ta toplandı

Türkiye’deki 20 ilin Fotoğrafçılar Odaları Başkanları, Uşak ev sahipliğinde bir araya gelerek yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini görüştüler.

GÜNCEL
20 ilin fotoğrafçı oda başkanları Uşak’ta toplandı

Davulcu ve Emre 
Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Cevat Davulcu ile Karasu Esnaf Odaları Başkanı Cihan Emre’nin katılım sağladığı toplantıda esnaf ve sanatkarların sorunları ele alındı. 

Yol haritası 
Uşak Fotoğrafçılar Odası Başkanı Ömer Önal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya 20 ilin oda başkanının yanı sıra Uşak Esnaf Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş ve yönetimi katılarak destek verdiler. Toplantıda başkanlar birbirleriyle mesleki sorunlar üzerine fikir alışverişi yaparak çözümler için yol haritası belirlediler. Başkanlar ayrıca, Uşak Odasına kayıtlı fotoğrafçı esnaflarını ziyaret ederek hal hatır sordular. 

Sorunlar ve çözümler 
Uşak’ta gerçekleşen toplantıyı değerlendiren Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Cevat Davulcu, “Uşak Oda Başkanımız Ömer Ünal’ın davetiyle gerçekleştirdiğimiz bölgesel oda başkanları toplantısı oldukça verimli geçti. Pandemi ve ekonomik zorluklar nedeniyle ara verilen bölgesel toplantılarımıza Uşak ilimizden başladık. Misafirperverliğiyle bize örnek olan değerli başkanımıza ve Uşak Birlik Başkanı Atalay Savaş'a katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Toplantıda fotoğrafçı meslektaşlarımızın sorunlarını ve isteklerini tek tek konuştuk, taleplerimizi dile getirdik ve önerilerde bulunduk. Birlik ve beraberlik içinde mesleki sorunlarımızın çözümü ve esnafımızın taleplerinin karşılanması için çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 3 =