Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

1 YOL 5 ŞUBE 200 İş İnsanı MÜSAİD’ın ev sahipliğinde Sakarya’da bir araya geldi

MÜSİAD Ailesi Marmara bölgesinin 5 şubesiyle birlikte İkili İş Görüşmeleri (B2B) programı gerçekleştirdi. Düzce, Gebze, Karadeniz Ereğli, Kocaeli ve Sakarya Şubesinin ortaklaşa düzenlediği İkili İş Görüşmeleri (B2B) programı, 5 Şubeden yaklaşık 200 iş ins

GÜNCEL
1 YOL 5 ŞUBE 200 İş İnsanı MÜSAİD’ın ev sahipliğinde Sakarya’da bir araya geldi

Program, MÜSİAD Sakarya Teşkilatlanma ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve 1 Yol 5 Şube Komisyon Başkanı Yusuf Gökhan Erkan’ın açılış konuşması ile başladı. Erkan, konuşmasında, ‘’Öncelikle Değerli Şube Başkanlarıma ve Üyelerimize teşekkür ederim. Bizler bu projeyi fikir aşamasından bugünlere getirene kadar gerçekleştirdiğimiz toplantılar ve görüşmeler neticesinde büyük bir o kadar da keyifli bir yol kat ettik diye düşünüyoruz. Bugün burada yaşananı, ‘İletişim, Süreklilik, Aramak ve Bulmak’ olarak dört kelimeyle özetleyebilirim. Mevlana Celaleddin Rumi’nin de dediği gibi ‘Bulanlar, Arayanlardır.’ Bizler, iletişimimizi en üst düzeyde tutarak bulanlar ve arayanlar olma yolunda devam edeceğiz inşallah’’ dedi.

Filizfidanoğlu: Allah birliğimizi daim etsin

Erkanın ardından konuşan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu: ‘’Bugün burada, birlikte olmanın heyecanını hep beraber yaşıyoruz. Bizler 5 şube bir araya gelerek bir yola çıktık ve üyelerimizin ticaretini geliştirmek, daha sağlam dostluklar kurmak adına ikili iş görüşmeleri yapmayı planladık. Sakarya’daki 50 farklı firma ve çevre illerden gelen firmalar bugün burada birbirlerini tanıma fırsatı bulacak. Bu program bir başlangıç olarak Sakarya ev sahipliğinde gerçekleşip büyüyerek devam edecek Allah’ın izniyle. Şimdiden katılan herkese teşekkür ediyor ve programımızın camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.’’ diye konuştu.

Düzce Şube Başkanı Vefa Pehlivan ise konuşmasında, “Öncelikle ev sahibi Sakarya Şube Başkanımıza ve programın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim, bizler MÜSİAD’lı iş adamları olarak, üyelerimizin ticaretini ve birlikteliğini arttırmak için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi. 

Pehlivan’ın ardından konuşan Gebze Şube Başkanı Serkan Beyaz, “Bizler hem üyelerimize fayda sağlamak hem de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Üyelerimiz atıl durumda olan fabrika ve iş yerlerini satın alarak ülke ekonomisine katma değer sağlamak için aktif hale getiriyor.’’ diye söyledi.

Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Abdülkadir Çınar ise konuşmasında,”Bugün burada üyelerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Değerli ev sahipliği için Şube Başkanımıza teşekkür ederiz. İnşallah programlarımızın devamında biz de ev sahipliği yaparak sizleri ağırmalak isteriz” dedi.

Kocaeli Başkanı Şube İsmail Uslu: ‘’Programımızın tüm üyelerimiz ve camiamız adına hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. Buradan çıkacak sonuçlar bizi her koşulda memnun edecektir. Çünkü biz ticaretin yanında güzel dostluklar kazanmanın da önemini biliyor ve bunun için çalışıyoruz.’’ Şeklinde konuştu.

Sakarya ve 5 Şube Üyelerinin gerek B2B masalarında gerçekleştirdiği iş görüşmeleri, gerekse bahçeye kurdukları teşhir ürünleri, iş makinaları, karavanlar ve mobil servisler büyük ilgiyle takip edildi. Program Şube Başkanları’nın tüm katılımcı firmaların masalarını ziyaret etmesi ve yaptıkları işler hakkında bilgiler almasıyla son buldu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 3 =